منوی دسته بندی

سبد خرید شما خالی است.

فعالیت های شرکت MSI

بایرسی فعالیت های شرکت MSI همراه پرو الکترونیک باشید شرکت MSI فعالیت خودش را در سال 1986 با طراحی و تولید مادربرد و کارت‌های افزودنی در منطقه‌ی ژونگه شهر نیوتایپه شروع کرد. لازم به ذکر است که تعدادی از بخش‌های این شرکت در سطح تایوان پراکنده شده‌ است.

در شروع محصولا شرکت msi فقط در تایوان تولید می‌شدند اما پس از مدتی برای پاسخدهی به نیاز جهانی واحدهای تولیدی خودش را در شهرهای شنژن و کونشان چین شروع به کار کردند.

این شرکت فعالیت خودش را در قاره آمریکا، اروپا، آسیا، استرالیا و جنوب آفریقا با حدود ۱۳۵۰۰ نیرو ادامه می‌دهد. محصولات این واحدهای تولیدی به ۱۲۰ کشور دنیا صادر می‌شود.

MSI
MSI

مسیر رشد

شرکت MSI پس از تاسیس در سال 1986 فعالیت خودش را با تولید مادربرد و کارت‌های افزودنی آغاز کرد.

در سال 2000 کمپانی MSI سومین کارخانه خودش را در شهر ژونگ هه با اسم شرکت MSI Computer (با مسئولیت محدود) افتتاح کرد و اولین محصول Set-Top Box خودش را هم در این کارخانه تولید کرد.

سپس در سال 1997 پس از تاسیس کارخانه خودش در شهر ژونگ هه، اولین محصول اساسی خودش را براساس یک مادربرد با پردازنده Intel Pentium II طراحی و تولید کرد. MSI برای تولید این محصول تکنولوژی MMX اینتل را با یک کارت گرافیک ترکیب کرده بود.

در سال 1998 و پس از عرضه در بازار بورس تایپه این کمپانی یکبار دیگر رکورد زد. معرفی مادربردهای سوکت 7 شرکت MSI با این رویداد همزمان بود.

شرکت MSI Electronics در سال 2001 افتتاح شد و سال 2008 در بین 20 برند برتر جهانی تایوان قرار گرفت.

دوباره در سال 2011 شرکت MSI از بین 500 شرکت رقابت‌کننده به عنوان یکی از 100 برند برتر تایوان معرفی شد. در سال 2013 نیز این شرکت به دلیل درآمدی که در طول 15 سال برای شرکت تایوان داشته است جایزه تعالی تایوان را از آن خودش کرد.

قابلیت‌های منحصر به فرد

شرکت MSI یکی از شرکت‌های منحصر به فردی است که هم در زمینه تولید و فروش تجهیزات کامپیوتر فعالیت دارد و هم طراحی و فروش تجهیزات گیمینگ و سرگرمی. همچنین محصولات این شرکت در سرتاسر جهان عرضه و پشتیبانی می‌شوند.

فعالیت‌های اجتماعی

در سال 1999 روش کار دوستدار محیط زیست این شرکت باعث شد گواهی Iso 14001:1996 را از سازمان جهانی استاندارد کسب کند. سپس در سال 2003 نیز گواهی BVQI OHSAS 18000:1999 OHSAS را از آن خود کرد.

در سال 2009 مجله Commonwealth این شرکت را به عنوان یکی از 50 شرکت برتر فعال در امور شهروندی معرفی کرد و در سال 2013 نیز جایزه بهترین برند سبز در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات را از مجله Business Next دریافت کرد.

محصولات

شرکت MSI در ابتدا فعالیت خودش را در زمینه طراحی و تولید مادربرد کامپیوتر و کارت گرافیک آغاز کرد و سپس در سال 2008 شرکت فرعی FUNTORO را به منظور آغاز فعالیت در زمینه اطلاعات و سرگرمی تاسیس کرد. در حال حاضر این شرکت محصولات از قبیل لپ تاپ، لپ تاپ گیمینگ، مادربرد، کارت گرافیک و… طراحی و تولید می‌کند.

شرکت MSI در زمان تاسیس در سال 1986 روی طراحی و تولید مادربرد و کارت‌های افزونه تمرکز داشت و در انتهای همان سال از اولین مادربرد 286 با قابلیت اورکلاک رونمایی کرد. سپس این شرکت در سال 1989 اولین مادربرد 486، در سال 1993 اولین مادربرد 586 و در سال 1995 هم اولین مادربرد خودش برپایه Dual Pentium-Pro را به بازار عرضه کرد. در سال 1997 نیز درکنار یک مادربرد بر پایه‌ی Pentium II اینتل با تکنولوژی MMX از اولین کارت گرافیک خودش رونمایی کرد. این شرکت در سال 1990 اولین مادربرد بر پایه سوکت 7 را رونمایی کرد.

ورود شرکت MSI به بازار گیمینگ در سال 2008 و پس از اینکه به عنوان اسپانسر Fnatic معرفی شد رخ داد. سری گیمینگ محصولات MSI شامل لپ‌تاپ، کامپیوتر دسکتاپ، مادربرد، کارت گرافیک، کامپیوترهای All-in-One و تجهیزات جانبی گیمینگ می‌باشد. در سال 2015 نیز این شرکت با همکاری شرکت تجهیزات ردیابی چشم Tobii پروژه تولید لپ‌تاپ‌های گیمینگ با سیستم ردیابی چشم را کلید زدند.

در این مقاله شما تاریخچه مختصری از فعالیت‌ها و محصولات شرکت MSI را مطالعه نمودید. در صورتی که هرگونه سوال یا شک و شبهه‌ای در مورد این مقاله دارید، آن را با ما درمیان بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به آن پاسخ خواهند داد.

سید امیرعلی احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.